Opis inwestycji – Bezczynszowe Osiedle Amelia

Jeszcze w tym roku spółka S&O Developer powinna rozpocząć prace przygotowawcze a wczesną wiosną realizację nowego osiedla w Kaliszu.

Przewidywany termin realizacji i oddania pierwszych mieszkań w IV kwartale 2016 roku. Osiedle powstanie na obrzeżach śródmieścia, w spokojnej okolicy otoczonej terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Zabudowa położona będzie blisko jednej z głównych ulic Kalisza, co zapewni dogodne połączenie komunikacyjne z ważnymi punktami w mieście.

W sąsiedztwie planowanego osiedla znajdują się przedszkole, szkoła, szpital, kościół, park, ścieżki rowerowe, komunikacja miejska oraz obiekty handlowe. Inwestycję zaplanowano jako zespół niskich budynków w zabudowie szeregowej nadającej kameralny, rodzinny i spokojny charakter mieszkania na osiedlu.

Na terenie osiedla przewidziano zaplecze parkingowe, tereny zielone i rekreacje z placem zabaw i wielofunkcyjnym boiskiem do gry w piłkę nożną i koszykówkę. W ofercie dostępne będą mieszkania o powierzchni użytkowej od 50m2 do 75 m2, które zaprojektowano jako dwu i trzypokojowe z przydomowymi ogrodzonymi ogródkami lub balkonami.

Układ lokali pozwala na dowolną aranżację i ich łączenie pozwalające uzyskać mieszkanie czteropokojowe lub pięciopokojowe o powierzchni nawet do około 100 m2 z ogródkiem przydomowym i balkonem. Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Każde z mieszkań posiadać będzie niezależne bezpośrednie wejście z zewnątrz.

Lokale wyposażone będą w nowoczesne indywidualne instalacje grzewcze oraz pozostałe niezbędne instalacje elektryczne, teletechniczne i wod-kan., drzwi antywłamaniowe, za dopłatą będzie możliwość montażu wkładu kominowego do kominka, całe osiedle będzie ogrodzone, oświetlone i w razie potrzeby monitorowane.

Będą to mieszkania bezczynszowe, ( czyli tylko indywidualne rachunki za Energie, Gaz , Wod-kan , śmieci itp.) .

Lokale są dostępne również w programie „Mieszkanie dla Młodych”- MDM.

  • Cena za 1m2 mieszkania z ogródkiem od 3150,00 zł brutto

  • Cena za 1m2 mieszkania z dużym balkonem – piętro od 3000,00 zł brutto

Szczegółowe informacje dostępne w biurach sprzedaży S&O Developer Sp. z o. o.

Wizualizacje osiedla Amelia

Rzuty mieszkań