Firma S & O DEVELOPER Sp.zoo jest prężnie działająca Firmą na rynku budowlanym w Wielkopolsce od ponad 5-ciu lat, generalnie w Branży Budowlanej od 20-stu lat.

Naszym celem jest budowanie budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych, mieszkań komfortowych, apartamentów i innych obiektów budowlanych, w dogodnych i ciekawych lokalizacjach zapewniających łatwość dojazdu do najważniejszych miejsc, a zarazem przystępnych cenowo.

Jednocześnie dbamy o jakość i wysoki standard budowanych obiektów i wysokiej jakości używanych w nich materiałów, dbamy o to żeby nasze osiedla posiadały zieleń i rekreacje.

Nasze obiekty są przystosowane do osób niepełnosprawnych (posiadają windy i podjazdy). Do tej pory zrealizowaliśmy wiele budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz dwupoziomową Hale garażową.

Za zrealizowane inwestycje otrzymaliśmy wiele nagród Mister Budownictwa. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz wiedze gwarantują naszym klientom, wysoką jakość realizowanych inwestycji oraz komfort ich użytkowania.